FULL STACK . CMS . Wordpress. PRESTASHOP . Wsparcie techniczne .

NASZYM MOCNYM ATUTEM JEST WEWNĘTRZNY DZIAŁ DEVELOPERÓW

TECHNOLOGIA

Każdy z prowadzonych przez nas projektów wyróżnia się jakością, dokładną realizacją, świetnym przygotowaniem pod statystyki Google oraz wzorową konwersją.

Ścisła współpraca programisty z grafikiem i UX / UI designerem owocuje przemyślanymi i dopracowanymi realizacjami. Płynnie pracujemy w wielu językach programowania (PHP, SQL, HTML/CSS, JS, jQuery, AJAX, API m.in. REST, CRON, Smarty).

  • systemy płatności internetowych
  • CRM
  • Video
  • Mapy Google
  • Mailing

Tworzymy unikalne projekty stron i sklepów internetowych. Pracujemy z silnikami Word Press i Presta Shop, które nasi developerzy doskonale znają i mają rozpracowane do maksimum.

A jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności do swojej strony www czy sklepu to również je realizujemy

OPIEKA TECHNICZNA

Niesiemy ze sobą doświadczenie, świetną znajomość narzędzi programistycznych i przełożenie ich na skuteczne działania. Wdrażamy najnowsze i najbardziej skuteczne rozwiązania u naszych klientów, co pozwala nam rozwiązywać większość problemów w funkcjonowaniu serwisów internetowych, aplikacji i  przygotowaniu ich pod SEO.

Możemy wesprzeć Cię w obsłudze technicznej Twoich serwisów, tych obsługiwanych przez urządzenia mobilne jak i tych na komputer.

Chcesz usprawnić i ulepszyć swoje działania – nasz dział IT jest dla Ciebie.