Projektowanie . Audyty . Testy ANALITYKA .

UX / UI DESIGN

Projektowanie UX

zaczyna się od głębokiego zrozumienia doznań i oczekiwań użytkowników oraz celów marki. Jest to praca twórcza, koncepcja, która idzie w parze z fazą projektowania interfejsu użytkownika, ponieważ efekt końcowy musi być funkcjonalny, łatwy do zrozumienia i skuteczny. Naszym celem jest aby projektowanie UX niosło ze sobą wartość emocjonalną dla osoby odwiedzającej Twój serwis, co zaowocuje budowaniem przyjemnych wrażeń.

Projektowanie UI

jest zwieńczeniem wszystkich działań w ramach UX. Elementami UI są wszystkie elementy wizualne serwisu, np. manu, galeria, rozkład tekstu, kolorystyka, jednym słowem wszystko co tyczy się martwy estetycznej. To swoisty język do komunikacji serii – użytkownik, dlatego nasze działania skupiają się na uczynieniu nawigacji tak bardzo intuicyjną, jak to tylko możliwe. Dzięki funkcjonalnemu projektowi, który wzbudza zaufanie dotrzesz szybciej i skuteczniej do klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

 

Stworzenie dobrego interfejsu na desktop i mobile to zagadnienie znacznie szersze, dlatego jesteśmy gotowi zaprojektować ikonografiką, ilustracje i filmy, a wszystko po to aby Twój serwis był użyteczny, intuicyjny i wygodny w obsłudze.